Home » 2018 » Февруари » 20 » Вицешампионки по баскетбол от I ОУ „Христо Ботев“
12:41
Вицешампионки по баскетбол от I ОУ „Христо Ботев“

През месец февруари традиционно се провежда общинското първенство по баскетбол за ученици – етап от Ученически игри 2018 г. Негов организатор е ЦПЛР - ОДК гр. Търговище.

След убедително представяне отборът на момичетата от I ОУ „Христо Ботев“ /възрастова група V - VII клас/ спечели второ място в турнира. На 19 февруари, по време на финалната среща в спортна зала „Дечко Стефанов“, състезателките ни с истинско себераздаване и устрем победиха отбора на II СУ „Проф. Н. Маринов“. Начело в класирането е I СУ „Св. Седмочисленици“.

Всички призьори получиха купи и флагчета.

Поздравяваме нашите момичета за достойното представяне и техния ръководител Йорданка Жечева – ст. учител по физическо възпитание и спорт, като им желаем нови победи!